Bitlis 5 Günlük Hava Durumu Tahmini, Yarın Hava Nasıl Olacak

Bitlis 5 Günlük Hava Tahmini » Bitlis Hava Durumu

5 Günlük Bitlis Bitlis Hava Durumu Tahmini

Bitlis Bitlis çevresi gelecek 5 gündeki güncel hava durumu tahmini aşağıdaki gibidir. En düşük hava sıcaklığı gece olan hava derecesini göstermektedir, en yüksek hava sıcaklığı ise gün içindeki en yüksek tahmini olabilecek hava sıcaklığı derecesidir.
Tarih Hava Durumu En Düşük En Yüksek
31 Ocak 2023 Salı Şiddetli kar yağışı Şiddetli kar yağışı -4 ° C 1 ° C
01 Şubat 2023 Çarşamba Orta kuvette veya şiddetli kısa süreli kar Orta kuvette veya şiddetli kısa süreli kar -6 ° C 2 ° C
02 Şubat 2023 Perşembe Dumanlı Dumanlı -4 ° C 0 ° C
03 Şubat 2023 Cuma Ara ara hafif karlı Ara ara hafif karlı -5 ° C 2 ° C
04 Şubat 2023 Cumartesi Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu -6 ° C 0 ° C

5 günlük hava durumu tahmin raporları genellikle en güvenilir tahminler olmaktadır ve bügünkü hava sıcaklığı ile birlikte yarınki ve daha sonraki günlerin hava tahminlerini bu şekilde öğrenerek örneğin haftasonu hava nasıl olacak hakkında bir öngörü görmüş olmaktasınız ve haftasonu için piknik veya gezi planınızı hava tahminine bakarak planlayabilirsiniz. 15 günlük hava durumu tahminleri ise genel olarak havadaki nem, bulut ve daha önceki senelerin hava durumları bilgilerinin bir araya getirilerek verilmesi ile 10, 15 hatta 30 günlük olabilecek şekilde hava durumu tahminlerine rastlayabilirsniz. Bu nedenle 15 günlük hava tahmini bilgileri nispeten 5 günlük tahminlere göre daha az güvenilir sayılabilir.
Bitlis Bitlis için 5 günlük hava tahmini bilgileri her gün değiştiğinden sitemizi daha sık ziyaret ederek güncel günün hava tahmini veya yarın ile sonraki gün için havanın nasıl olacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır