Keles 5 Günlük Hava Durumu Tahmini, Yarın Hava Nasıl Olacak

Bursa 5 Günlük Hava Tahmini » Keles Hava Durumu

5 Günlük Bursa Keles Hava Durumu Tahmini

Bursa Keles çevresi gelecek 5 gündeki güncel hava durumu tahmini aşağıdaki gibidir. En düşük hava sıcaklığı gece olan hava derecesini göstermektedir, en yüksek hava sıcaklığı ise gün içindeki en yüksek tahmini olabilecek hava sıcaklığı derecesidir.
Tarih Hava Durumu En Düşük En Yüksek
29 Eylül 2022 Perşembe Ara ara yağmurlu Ara ara yağmurlu 13 ° C 28 ° C
30 Eylül 2022 Cuma Güneşli Güneşli 14 ° C 30 ° C
01 Ekim 2022 Cumartesi Güneşli Güneşli 14 ° C 30 ° C
02 Ekim 2022 Pazar Güneşli Güneşli 16 ° C 34 ° C
03 Ekim 2022 Pazartesi Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu 10 ° C 21 ° C

5 günlük hava durumu tahmin raporları genellikle en güvenilir tahminler olmaktadır ve bügünkü hava sıcaklığı ile birlikte yarınki ve daha sonraki günlerin hava tahminlerini bu şekilde öğrenerek örneğin haftasonu hava nasıl olacak hakkında bir öngörü görmüş olmaktasınız ve haftasonu için piknik veya gezi planınızı hava tahminine bakarak planlayabilirsiniz. 15 günlük hava durumu tahminleri ise genel olarak havadaki nem, bulut ve daha önceki senelerin hava durumları bilgilerinin bir araya getirilerek verilmesi ile 10, 15 hatta 30 günlük olabilecek şekilde hava durumu tahminlerine rastlayabilirsniz. Bu nedenle 15 günlük hava tahmini bilgileri nispeten 5 günlük tahminlere göre daha az güvenilir sayılabilir.
Bursa Keles için 5 günlük hava tahmini bilgileri her gün değiştiğinden sitemizi daha sık ziyaret ederek güncel günün hava tahmini veya yarın ile sonraki gün için havanın nasıl olacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır