Karabük 5 Günlük Hava Durumu Tahmini

5 Günlük Karabuk Hava Durumu Tahmini

Karabuk çevresi gelecek 5 gündeki güncel hava durumu tahmini aşağıdaki gibidir. En düşük hava sıcaklığı gece olan hava derecesini göstermektedir, en yüksek hava sıcaklığı ise gün içindeki en yüksek tahmini olabilecek hava sıcaklığı derecesidir.
Tarih Hava Durumu En Düşük En Yüksek
15 Temmuz 2024 Pazartesi Ara ara yağmurlu Ara ara yağmurlu 11 ° C 29 ° C
16 Temmuz 2024 Salı Güneşli Güneşli 9 ° C 34 ° C
17 Temmuz 2024 Çarşamba Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu 13 ° C 32 ° C
18 Temmuz 2024 Perşembe Güneşli Güneşli 19 ° C 36 ° C
19 Temmuz 2024 Cuma Güneşli Güneşli 17 ° C 37 ° C

5 günlük hava durumu tahmin raporları genellikle en güvenilir tahminler olmaktadır ve bügünkü hava sıcaklığı ile birlikte yarınki ve daha sonraki günlerin hava tahminlerini bu şekilde öğrenerek örneğin haftasonu hava nasıl olacak hakkında bir öngörü görmüş olmaktasınız ve haftasonu için piknik veya gezi planınızı hava tahminine bakarak planlayabilirsiniz. 15 günlük hava durumu tahminleri ise genel olarak havadaki nem, bulut ve daha önceki senelerin hava durumları bilgilerinin bir araya getirilerek verilmesi ile 10, 15 hatta 30 günlük olabilecek şekilde hava durumu tahminlerine rastlayabilirsniz. Bu nedenle 15 günlük hava tahmini bilgileri nispeten 5 günlük tahminlere göre daha az güvenilir sayılabilir.
Karabuk için 5 günlük hava tahmini bilgileri her gün değiştiğinden sitemizi daha sık ziyaret ederek güncel günün hava tahmini veya yarın ile sonraki gün için havanın nasıl olacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır