Taşkent 5 Günlük Hava Durumu Tahmini, Yarın Hava Nasıl Olacak

Konya 5 Günlük Hava Tahmini » Taşkent Hava Durumu

5 Günlük Konya Taşkent Hava Durumu Tahmini

Konya Taşkent çevresi gelecek 5 gündeki güncel hava durumu tahmini aşağıdaki gibidir. En düşük hava sıcaklığı gece olan hava derecesini göstermektedir, en yüksek hava sıcaklığı ise gün içindeki en yüksek tahmini olabilecek hava sıcaklığı derecesidir.
Tarih Hava Durumu En Düşük En Yüksek
06 Aralık 2023 Çarşamba Orta kuvvetli yağmur Orta kuvvetli yağmur 4 ° C 8 ° C
07 Aralık 2023 Perşembe Orta kuvvetli yağmur Orta kuvvetli yağmur 3 ° C 6 ° C
08 Aralık 2023 Cuma Yoğun yağışlı Yoğun yağışlı -1 ° C 4 ° C
09 Aralık 2023 Cumartesi Şiddetli kar yağışı Şiddetli kar yağışı -1 ° C 2 ° C
10 Aralık 2023 Pazar Orta kuvette veya şiddetli kısa süreli kar Orta kuvette veya şiddetli kısa süreli kar -2 ° C 1 ° C

5 günlük hava durumu tahmin raporları genellikle en güvenilir tahminler olmaktadır ve bügünkü hava sıcaklığı ile birlikte yarınki ve daha sonraki günlerin hava tahminlerini bu şekilde öğrenerek örneğin haftasonu hava nasıl olacak hakkında bir öngörü görmüş olmaktasınız ve haftasonu için piknik veya gezi planınızı hava tahminine bakarak planlayabilirsiniz. 15 günlük hava durumu tahminleri ise genel olarak havadaki nem, bulut ve daha önceki senelerin hava durumları bilgilerinin bir araya getirilerek verilmesi ile 10, 15 hatta 30 günlük olabilecek şekilde hava durumu tahminlerine rastlayabilirsniz. Bu nedenle 15 günlük hava tahmini bilgileri nispeten 5 günlük tahminlere göre daha az güvenilir sayılabilir.
Konya Taşkent için 5 günlük hava tahmini bilgileri her gün değiştiğinden sitemizi daha sık ziyaret ederek güncel günün hava tahmini veya yarın ile sonraki gün için havanın nasıl olacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır